Хореографічний колектив «Едельвейс»

Колектив був заснований у 2010 році на базі філіалу №5 Будинку творчості дітей і юнацтва Ленінського району, і існував спочатку як гурток класичного танцю. Але з роками  дітей у гуртку ставало все більше і більше. І у 2012 році був заснований  повноцінний хореографічний колектив, який отримав назву «Едельвейс». Зараз у колективі займається більше 60 дітей віком від 4 до 15 років. Працюємо ми вже на базі філіалу №7 Будинку творчості дітей і юнацтва Ленінського району. Вихованці колективу є постійними учасниками різноманітних конкурсів і фестивалів, міських заходів та концертів у Будинку творчості дітей і юнацтва Ленінського району.

DSCN0350
DSCN0344

Програма за якою працює хореографічний колектив адаптована спеціально для вихованців колективу керівником Драган Анастасією Олександрівною. Основними предметами навчання є класичний, народний, сучасний танці, гімнастика. Мета цієї програми  – задовольнити  зацікавленість  дітей  у  вибраному  виді  мистецтва,  дати  вихованцям початкову хореографічну підготовку, сприяти  розвитку музикальності, почуттю ритму, формуванню  основних рухових навичок.

Маємо бажання удосконалювати свої творчі успіхи та досягнення, постійно знаходимося у творчому пошуку і втіленні власних ідей.